امروز: يكشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹

مقام معظم رهبری: - تولید علم و تحقیقات، حیات آینده كشور است.

Nivo Slider Demo

محل فعلی شما : صفحه اصلی

انعقاد تفاهم نامه همکاری مابین مرکز نوآوری و کارآفرینی تک و سازمان بسيج علمي، پژوهشی و فناوري خراسان رضوي

امضای تفاهم نامه همکاری مابین مرکز نوآوری و کارآفرینی تک و سازمان بسيج علمي، پژوهشی و فناوري خراسان رضوي درراستاي اهداف سند چشم انداز و سياست‌هاي كلي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و ايجاد زمينه‌هاي نوآوري و شكوفايي و ارتقاي سطح پژوهش‌هاي علمي امضاء شد.


 

نوآوری-خلاقیت-ایده-اختراع

 

درراستاي اهداف سند چشم انداز و سياست‌هاي كلي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و ايجاد زمينه‌هاي نوآوري و شكوفايي و ارتقاي سطح پژوهش‌هاي علمي و با توجه به ضرورت همكاري بين موسسه‌هاي علمي، پژوهشي، مدیریتی و کارآفرینی به منظور حفاظت و صيانت از دستاورد هاي فکري و تسریع در فرآیند کارآفرینی و تجاری سازی فناوری تفاهم نامه‌ای مابین مرکز نوآوری و کارآفرینی تک و سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خراسان رضوی منعقد شد.

بسط و توسعه همكاري هاي علمي، آموزشي، پژوهشي و خدماتي به منظورتامين نيازهاي متقابل سازمان و مرکز تک با در نظر گرفتن تمام امكانات طرفين اعم از علمي ، فني، نيروي انساني، تجربه و تخصص از اهداف این تفاهم نامه است.

در این تفاهم نامه همچنین بر استفاده از ظرفیت‌های طرفین به منظور ارتقای سطح خدمات تخصصی در زمینه مالکیت فکری، کارآفرینی، تجاری سازی فناوری و همکاری های علمی و آموزشی تاکید شده است.

سازمان بسیج علمی، پژوهشی وفناوری خراسان رضوی متعهد شد که مرکز تک را به جوامع علمی مشترک و همکار معرفی و در زمینه ترویج و توسعه حقوق مالکیت فکری و خدمات آن همکاری کند.

همچنین مرکز تک در زمینه امانت داری و حفظ و حراست از اطلاعات  طرح های ارسالی از سوی سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان، ارائه مشاوره و اظهارنظر اولیه رایگان به اعشخاص معرفی شده، ارائه خدمات مالکیت فکری و کارآفرینی و تجاری سازی به اعضای معرفی‌شده از سوی سازمان بسیج متعهد شده است.

همکاری در زمینه برگزاری سمینارها و کارگاه‌های آموزشی تخصصی در حوزه مالکیت فکری و کارآفرینی از دیگر موارد مورد توافق طرفین است.

به کانال تلگرامی ما بپیوندید:

https://Telegram.me/Iranidea

https://telegram.me/iransherkat