مركز تحقيقات كارآفرين-تك-Entrepreneur Research Center\|سامانه ثبت اختراع\| دانشگاه فنی و حرفه ای - دانشکده فنی و حرفه ای مشهد

امروز: چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

مقام معظم رهبری: - علم، پیشرفت علمی و فراگیری نیاز اول كشور است.

Nivo Slider Demo

محل فعلی شما : صفحه اصلی

رویداد کارآفرینی حوزه گردشگری برگزار می‌شود

مرکز فن بازار ملی ایران در نظر دارد به منظور جذب سرمایه برای استارتاپ‏های حوزه گردشگری با هدف توسعه زیست بوم نوآوری و استارتاپی کشور چهارمین رویدادStartup Demo را برگزار کند.


 

 

به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اکبر قنبرپور رئیس مرکز فن بازار ملی ایران اعلام کرد: این رویداد در نیمه مردادماه سال جاری در محل اتاق بازرگانی ایران با حضور سرمایه ‏گذاران تخصصی این حوزه و استارتاپ‌های حوزه گردشگری بعنوان سرمایه پذیران برگزار خواهد شد.

به گفته وی محورهای اصلی این رویداد گردشگری مجازی، گردشگری و تفریح، گردشگری و صنایع دستی، گردشگری و اقامت است.

رئیس مرکز فن بازار ملی ایران هدف اصلی این رویداد را مواجهه و مذاکره مستقیم و رو در روی صاحبین ایده و استارتاپ ها با سرمایه گذاران دانست و گفت: چهارمین رویدادStartup Demo  در ۲ بخش عمومی (شامل ارائه استارتاپ ها) و اختصاصی (جلسات مذاکره سرمایه گذاران و استارتاپ ها) برگزار می شود و استارتاپ ها می توانند طی آن به جمع زیادی از سرمایه گذاران دسترسی داشته باشند.

وی ادامه داد: سرمایه گذاران نیز در یک زمان کوتاه، استارتاپ ها را بررسی کرده و پس از برگزاری جلسات خصوصی و بررسی میزان پیشرفت ایده، مشتریان جذب شده، حجم بازار، میزان فروش و ... به ارزیابی آنها پرداخته و برای سرمایه گذاری در آنها اعلام نظر خواهند کرد، در این صورت مذاکرات بعدی تا حصول نتیجه نهایی توسط مرکز فن‏بازار ادامه خواهد داشت.

قنبرپور در خصوص اهمیت برگزاری این رویدادها افزود: یکی از خلأهای زیست بوم نوآوری و استارتاپی کشور، نبود فرصت ها و بسترهای جذب سرمایه است که رویدادهای استارتاپ دمو تلاش دارد این زمینه را برای شرکت های نوپا و استارتاپ ها برای سرمایه پذیری از یک طرف و برای سرمایه گذاران برای بررسی شرکت های آماده و دارای ظرفیت سرمایه گذاری از سوی دیگر فراهم نماید.

مهلت استارتاپ ها و شرکت های نوپا برای ثبت نام در این رویداد تا ۲۸ تیرماه است و متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می‌توانند به سایت اینترنتی مرکز فن بازار ملی ایران به آدرس www.techmart.ir مراجعه کنند. این رویداد با حمایت پارک فناوری پردیس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

به کانال تلگرامی ما بپیوندید:

https://Telegram.me/Iranidea

https://telegram.me/iransherkat